+421 911 399 755
O nás
BARA tour Barbora Bowers

Som Bára,

zakladateľka BARA tour, zanietená cestovateľka a sprievodkyňa. Nadšenie pre cestovanie a láska k objavovaniu nových miest a kultúr, či radosť poskytovať ľuďom rôzne rady ohľadne cestovania a destinácii ma viedli k rozhodnutiu založiť si vlastnú cestovnú agentúru.

Naša cestovná agentúra je autorizovaný predajca zájazdov renomovaných slovenských a zahraničných cestovných kancelárií. Všetky CK sú poistené proti úpadku. Ceny u nás sú presne tie isté, ako v cestovnej kancelárii.  Máme komplexný prehľad o všetkých ponukách na trhu, aj aktuálnych akciách, či kvalite ponúkaných služieb, a preto pre vás vieme vybrať ten najlepší zájazd bez toho, aby ste vy museli strácať čas zdĺhavým hľadaním a porovnávaním.

Zájazd si u nás objednáte z pohodlia vášho domova či kancelárie. Nemusíte nikam chodiť, všetko vieme vybaviť spolu cez telefón alebo online.

Naša filozofia je postavené na osobnom princípe, každý klient je pre nás výnimočný a snažíme sa plne porozumieť jeho individuálnym potrebám a požiadavkám tak, aby sme vybrali pre neho ten pravý zájazd a pomohli mu tak príjemnej a pohodovej dovolenke, alebo zájazdu plného zážitkov. S našimi klientami si budujeme dôveru a dlhodobé vzťahy.

Ponúkame vám už pripravené pobytové a poznávacie zájazdy po celom svete, ale veľmi radi pre vás v spolupráci s našimi partnermi pripravíme zájazd na mieru, podľa vašich predstáv, pre vašu súkromnú skupinu kamarátov či kolegov. Našou prioritou je zabezpečiť pre vás pohodovú cestu, starostlivosť o vás, ale hlavne tie najlepšie zážitky.

Keďže som doteraz precestovala vyše 90 krajín s batohom na chrbte, mám neskutočne veľa zážitkov a skúseností s cestovaním po svete, poznávaním nových kultúr a nadväzovaním priateľských vzťahov s miestnymi ľuďmi, rada sa o to s vami podelím na mojom blogu. Budem rada, keď tam načerpáte dobré rady a inšpirácie.

Tešíme sa, že cestujete s nami.

Bara

CESTUJTE S NAMI

Prečo si vybrať našu cestovnú agentúru

Sme profesionáli

Máme dôkladné znalosti o destináciách, letenkách, hoteloch a službách, ktoré našim klientom ponúkame. Poskytneme vám profesionálne rady a pomôžeme vám vybrať ten najvhodnejší zájazd podľa vašich požiadaviek.

01

Sme dôslední

Spolupracujeme iba s renomovanými slovenskými a zahraničnými cestovnými kanceláriami. Napriek tomu dôkladne preverujeme každý jeden hotel či ponuku, ktorú našim klientom ponúkame. Mnoho hotelov a destinácii sme osobne navštívili, preto vám vieme podať priame informácie. Všetky cestovné kancelárie majú poistenie proti úpadku.

02

To najlepšie pre klienta

Naša agentúra má výborné vzťahy so všetkými našimi poskytovateľmi služieb. Preto máme okamžitý prístup k tým najlepším ponukám, upgradom alebo špeciálnym akciám či výhodám pre dovolenkárov, ktoré sú aktuálne k dispozícii na trhu. Garantujeme výšku ceny ako v konkrétnej cestovnej kancelárii.

03

Podpora počas cesty

V prípade akýchkoľvek problémov alebo núdzovej situácie pred alebo počas vašej cesty vám poskytneme podporu priamo my. Máme skúseností s riešením rôznych situácii, ktoré môžu nastať. Neváhajte sa na nás s čímkoľvek obrátiť, sme tu preto, aby sme pomohli s riešením problému. 

04

Široká ponuka

U nás si nájde tu pravú dovolenku každý. Od jednotlivcom bažiacich po dobrodružstve na divokej poznávacej ceste, cez stredne náročných klientov, ktorí hľadajú tie najlepšie dovolenky pre pomer cena/kvalita , alebo pokojné dovolenky pre rodiny s deťmi, až po luxusné pobyty pre tých najnáročnejších so službami najvyššej kvality.

05

Individuálne zájazdy

Máte svoju vlastnú skupinu a chceli by ste ísť na zájazd bez ďalších cudzích ľudí? V spolupráci s našimi partnermi radi pre vás pripravíme zájazdy na mieru. Využijeme pritom naše vlastné skúsenosti a skúsenosti našich partnerov a pripravíme zájazd tak, aby splnil vaše očakávania a zažili ste z krajiny to najlepšie.

06

Lost your password?