+421 911 399 755
Zájazdy

Kontaktujte nás

Prečítajte si:

Cestujte s nami

Okrem nezabudnutieľných zážitkov vám ponúkame

Najlepšie ceny

Úžasné cestovateľské zážitky sú na nezaplatenie. Naše zájazdy ponúkajú ten najbohatší program, každý deň využívame naplo, preto je naša cena v pomere ponúkaných služieb tá najlepšia na trhu.

01

Kvalitných partnerov

Dávame si záležať na kvalitu poskytovaných služieb. Naši sprievodcovia sú profesionáli a v zahraničí spolupracujeme len s overenými a vyskúšanými partnermi.

02

Individuálny prístup

Naše zájazdy organizujeme iba v malých skupinách od 10-12 ľudí. To nám umožňuje prispôsobovať sa tempu a nálade skupiny a flexibilne reagovať.

03

Zájazdy na mieru

Máte svoju vlastnú skupinu a chceli by ste ísť na zájazd bez ďalších cudzích ľudí? 

Radi pre vás pripravím zájazd na mieru. Využijeme pritom naše vlastné skúsenosti z destinácie a našich partnerov a pripravíme zájazd tak, aby splnil vaše očakávanie a zažili ste z krajiny to najlepšie.

04

Autentickosť

Pre nás je najdôležitejšie ukázať vám krajinu taká, aká skutočne je. Preto zájazdy starostlivo vyberáme, neopakujeme po sebe tú istú destináciu, aby aj sprievodca mohol byť autentický a pracoval v rutine. Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. A sme zástancovia trvalo udržateľného cestovného ruchu.

05

Flexibilnú komunikáciu

Naša práca je naša vášeň. V prípade, ak máte akékoľvek otázky k zájazdom, či destináciám, radi vám ich zodpovieme v čo najkratšom možnom čase.

06

Lost your password?